Навігатором зараз навряд чи когось можна здивувати. Та й роль його не дивуватиме, а допомагатиме. Більшість власників автомобілів вже змогли гідно оцінити користь та переваги, які дарує навігатор. З ним легко знайти незнайомі місця, можна швидко і легко орієнтуватися на дорозі, менше витрачається часу в дорозі та знижується витрата бензину. Та й під час стоянок він завжди прийде на допомогу і зможе урізноманітнити дозвілля. Ви зможете грати в ігри, користуватися різними програмами, читати на навігаторі книги, слухати музику та багато іншого.
Відмінним вибором для кожного автовласника зможе стати автомобільний навігатор Azimuth S74 , який, незважаючи на лаконічний, строгий дизайн, подарує своїм власникам широкі можливості. Він зможе здивувати своїми можливостями та задовольнити вимоги найвибагливіших користувачів. Головна його особливість - яскравий, високоякісний 7-дюймовий екран з чутливим сенсором, роздільною здатністю 800х480 пікселів і яскравістю в 500 nits . Завдяки таким характеристикам зображення на екрані приладу завжди буде точним, контрастним, чітким та соковитим незалежно від навколишніх факторів, сонячних відблисків та рівня освітленості. Порадує користувачів і велика пам'ять приладу: внутрішня – 16 Гб та ОЗУ – 1Gb , що дозволить зберігати не тільки карти та навігаційне ПЗ, але й інші необхідні користувачеві додатки, а також забезпечить оперативний відгук приладу на поставлені перед ним завдання.
Працює навігатор Azimuth S74 на ОС Android 4.4.2 , що дозволяє користуватися різними мультимедійними програмами. Можливість підключення камери заднього виду дозволить автовласнику контролювати все, що відбувається позаду автомобіля. З камерою заднього виду паркування буде легше, простіше та безпечніше. Ще одна перевага даної моделі – наявність WiFi модуля для бездротового з'єднання з іншими гаджетами та користування Інтернет ресурсами, слота для micro SD картки пам'яті, що допоможе легко та швидко розширити обсяг внутрішньої пам'яті, а також вбудованого мікрофона та FM-трансмітера.
Працює навігатор від бортової мережі транспортного засобу або вбудованого акумулятора ємністю 1500 мАг. Такої ємності цілком достатньо для тривалої автономної роботи без заряджання. Поміщений прилад у міцний, зносостійкий пластиковий корпус чорного кольору. Він довгі роки збереже початковий зовнішній вигляд і привабливість.
Основні технічні характеристики:
- Процесор MT8127
- Оперативна пам'ять 1Gb
- Вбудована пам'ять 16Gb
- Є FM трансмітер
- GPS є
- WiFi є
Дисплей:
- Розмір дисплея діагональ 7″ (IPS)
- Яскравість: 500 nits
- Роздільна здатність дисплея 800 x 480 пікселів
- Сенсорний екран ємнісний 5 торкань
Батарея:
- Тип батареї вбудована літій-іонна
- Ємність батареї, мАг 1500Ма
Програмне забезпечення:
- СітіГід карта України
- Операційна система Android 4.4.2
Інтерфейс:
- Слот для карт пам'яті 1 x micro SD (Trans Flash)
- Інтерфейс USB 1 x miniUSB 2.0
- Аудіо вихід є
- Аналоговий відео вхід немає
- Аналоговий відео вихід немає
- HDMI ні
- Вбудований мікрофон так
- Технологія Bluetooth так
- Мови меню мультимовний
Інша інформація:
- Габарити (Ш х В х Р), мм; 177x110x14
- Колір чорний
- Вбудований динамік так
Комплект поставки
- Автомобільний навігатор Azimuth S74
- Автомобільне кріплення на присосці
- Адаптер живлення від автомобільного прикурювача
- USB кабель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimuth |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Внутрішня пам'ять | 16 GB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, USB, Wi-Fi, mini USB |
| Призначення | Автомобільний |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1024 Мб |
| Операційна система | Android |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Харчування | |
| Ємність акумулятору | 1500 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 6 650 ₴




