Коропова розкладачка Ranger BED 87 Sleep System
Розкладачка Ranger BED 87 Sleep System - це величезне, повноцінне ліжко в комплекті зі спальним мішком, в похідних умовах стане для вас справжньою знахідкою. Звикли до комфортного відпочинку і хочете щоб сон був повноцінним, тоді розкладачка Ranger BED 87, саме те, це покращена версія моделі BED 84, сон буде королівським, а до ранку почуватиметеся свіжим і відпочившим. Її можна встановити в горизонтальному положенні на нерівній поверхні, підлаштувавши кожну з восьми ніжок окремо під будь-яким кутом та висотою. Потужна конструкція коропової розкладачки розрахована на велике навантаження. Ліжко-розкладачка виконане з високоякісного матеріалу. Тканина практична, що не вигорає на сонці, вологонепроникна, легко миється. Секція для ніг має спеціальну тканинну вставку зі здатністю відштовхувати бруд і воду, але якщо вам вдасться її забруднити, то ви легко зможете видалити бруд з даної ділянки. Матрац із наповнювачем із піни створить вам ідеальні умови для комфортного відпочинку. Щоб тканина з часом не провисала середина, посилена додатково і при необхідності можна збільшити натяг завдяки спеціальним гумкам. Для зручного транспортування у складеному вигляді фіксується ременем. Дана модель комплектується спальним мішком товщиною 2,5 см - який розрахований на температуру -10 градусів, легко кріпиться, вам більше не потрібно окремо брати спальний мішок або ковдру, які можна забути. Спальний мішок завдяки своїй товщині та наповненню розрахований на осінньо-зимовий період. Додатково для більшої зручності у спальному мішку передбачена подушка, яку за потреби можна витягнути. Відкривається спальний мішок з обох боків, що спрощує влучення всередину. Розкладачка та спальний мішок додатково комплектуються чохлами для зручного транспортування. Дана модель ідеально підійде для любителів коропового лову і людей, що люблять комфортний відпочинок на природі. Карпова розкладачка Ranger BED 87 Sleep System у похідних умовах замінить домашнє ліжко та різниці Ви не помітите.
Характеристики:
- рама: сталь, алюміній;
- Тканина: PVC 600 D, фліс;
- Колір: тканина – коричневий,
каркас – зелений, чорний, сірий;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 83 мм |
- Ціна: 9 499 ₴








