Дриль-міксер ЗЕНІТ ЗДМ-1000 Профи представляє собою компактний блок, вміщений в корпус з пластика із знімною додатковою рукояткою, мережевим шнуром і шпинделем для під'єднання робочих насадок. Інструмент складається з пластикового корпусу, в якому розміщується електродвигун, металевого редуктора і перемикача з вбудованим регулятором швидкості обертання шпинделя.
Міксерна насадка збірного типу складається з двох частин для вибору бажаної глибини занурення. Для вибору оптимального режиму перемішування виріб оснащений електронним регулятором обертів шпинделя.
Робота міксера заснована на технології перемішування сумішей у вертикальній і горизонтальній площинах високошвидкісними лопатевими інструментами. Таким чином механізується процес мікшування і підвищується його ефективність.
У комплектацію моделі може входити патрон, який встановлюється замість міксерної насадки. В результаті така конструкція дозволяє виконувати свердлильні операції.
- Дриль-міксер
- Металевий патрон з ключем
- Металевий редуктор
- Знімна металева рукоять з упором
- Регулювання швидкості
- Брендові підшипники C & U
- Ергономічні гумові накладки
- Швидкий доступ до щіток
- Гумовий кабель довжиною 3 м
Торгова марка «ЗЕНИТ» виконує професійне обслуговування своєї продукції в сервісних центрах по всій території України.
Гарантійне обслуговування від виробника – 36 місяців (за умови реєстрації інструмента на офіційному сайті компанії-виробника).
Дриль-міксер ЗЕНИТ ЗДМ-1000 Профи – це надійний електроінструмент, призначений працювати!
- Картонна коробка
- Ріжковий гайковий ключ
- Вугільні щітки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.25 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Кількість обертів | 500 |
| Напруга акумулятору | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
- Ціна: 2 728 ₴


