Опис
Світлодіодні лампи GALAXY N3 D1 призначені для легкої заміни ксенонових ламп із цоколем D1. Завдяки технології Plug & Play дані лампи підключаються до штатних ксенонових блоків розпалювання і не вимагають жодних втручань у штатну конструкцію фар, кріплень або проводку автомобіля. Потужність кожної лампи Галаксі H3 Д1 становить 55 Вт. На кожній лампі розміщено 30 кристалів (по 15 з кожного боку), що рівномірно розподіляють потужність і досягають яскравості світлового потоку 8000 Лм. Ця група світлодіодів розташована на мідній пластині, інтегрованій в алюмінієвий корпус, в основі якого вбудований кулер зі змінною швидкістю обертання. Дані лід лампи мають температуру кольору 5500К (+/-500К), тобто світять білим холодним кольором. Кількість LED: 30 шт; Робоча напруга: 9 – 16 В; Потужність: 55 Ватт; Яскравість: 8000 Лм; Чіп: CSP; Колірна температура: 5500К (+/-500К); Матеріал: Авіаційний алюміній; Охолодження: Радіатор із алюмінію з високошвидкісним вентилятором; Термін служби: >30000 годин; Гарантія: 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | D1 |
| Виробник | Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість елементів | 30 |
| Мoдель | N3 |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Внутрішній) |
| Тип светодиода | CSP |
| Основні атрибути | |
| Колір світіння | Холодний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 382 ₴


