Опис
Ефективне водне очищення стін, підлог, виробничого приміщення, автомобіля здійснюється за допомогою миття високого тиску Makita HW102. Електродвигун потужністю 1,3 кВт дає продуктивність води 360 л/год. Вбудований триплексний аксіально-поршневий насос із диском під нахилом. З метою безпеки користувача та обладнання передбачена автоматична зупинка пуску, водяний фільтр. Посилити ефект чищення дозволяє додавання засобу для чищення, яке поміщається у вбудовану ємність. Мережевий кабель довжиною 5 метрів має подвійну ізоляцію, що дозволяє підключатися до розетки без заземлення.
Особливості миття високого тиску Makita HW102:
- Триплексний аксіально-поршневий насос із похилим диском.
- Стоп система для автоматичного старту та зупинки.
- Кріплення оснастки для зручного зберігання.
- Потужний двигун із можливістю заміни вугільних щіток.
- Водяний фільтр запобігає пошкодженню насоса внаслідок забруднення.
- Розпилювальна головка з регулюванням початку упорскування та насадкою для миючого засобу.
- Ідеальний інструмент для миття саду, мотоциклів, автомобілів, терас та навісів.
Комплект поставки:
- Миття високого тиску Makita HW102.
- Подовжувач.
- Шланг високого тиску 5,0м.
- Поворотна насадка.
- Турбо-сопло.
- пістолет.
- Місткість для очисної рідини.
- З'єднувальний адаптер.
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Робочий тиск | 70 бар |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Кількість води | 360 л/год |
| Температура підведеної води | 50° |
| Довжина шлангу | 5,0 м |
| Вага | 5,8 кг |
| Довжина кабеля | 5,0 м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Максимальна продуктивність | 360 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Мінімальний тиск | 70 бар |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴







