Кількість фаз: Трифазний
Максимальна потужність: 53 кВт
Двигун: Cummins 4BTA3.9-G2
| Виконання | У кожусі |
|---|---|
| Резервна потужність (кВт): | 53 кВт |
| Номінальна потужність, кВт | 50 кВт |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Кількість фаз | Трифазний (380В) |
| Напруга: | 220/380 В |
| Частота: | 50 Гц |
| Автоматика | АВР є |
| Охолодження: | Рідинне |
| Лічильник мотогодин: | Є |
| Двигун | Cummins 6BT5.9-G2 |
|---|---|
| Тип двигуна: | Дизельний генератор |
| Обсяг паливного бака (л): | 150 л |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): | 6,5 л/год |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об/хв |
| Емність масла в двигуні (л) | 11 л |
| Тип запуску | Електростарт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 2350x1000x1550 |
|---|---|
| Маса, кг | 1450 кг |
| Рівень шуму (дБА): | 68 дБа |
| Гарантія | 24 місяці |
Представляємо Вашій увазі довгоочікувану новинку цього сезону, генератор Matari MC-Серії MC50, з максимальною потужністю 53 кВт і системою автоматичного введення в резерв.
Дизельний генератор Matari MС50 трифазний, напруга 220/380 В, з частотою 50 Гц. Установка укомплектована сучасним шумозахисних кожухом c двома глушниками, це все забезпечує безшумну роботу генератора (68 дБА). Варто так само відзначити сучасний зовнішній вигляд електростанції, яка буде гармонійно вписуватися в стилістику Вашого будинку, дачної ділянки, будівельного майданчика або іншого об’єкта.
Двигун Cummins 4BTA3.9-G2 (США)
Надійний двигун зі світовим ім’ям Cummins забезпечує стабільну роботу електростанції при різних умовах її експлуатації. Верхньоклапанний, чотирициліндровий турбований двигун з інтеркулером і рідинним охолодженням, з частотою обертання 1500 оборотів в хвилину витрачає мінімальну кількість дизельного палива, всього 6.5 літра на годину. Паливний бак, об’ємом 150 л, може забезпечити 23 години безперервної роботи генератора.
З особливостей Matari MC50 варто відзначити:
- Підігрів сорочки двигуна потужністю 1,5 кВт з автоматичним контролером включення (мал. 3), забезпечує запуск і експлуатацію генератора в зимовий період.
- Масляний насос відкачування відпрацьованого масла дає можливість, в найкоротші терміни, провести заміну масла і експлуатувати генератор далі.
- Перемикач переривання маси дозволить зберегти заряд акумуляторів при зберіганні генератора без експлуатації.
Альтернатор MECC Alte ECO32 2L/4 (Італія)
Генератор змінного струму виробляє якісну електроенергію, за допомогою якої можна живити техніку, чутливу до перепадів напруги. Все це можливо завдяки італійському альтернатори MECC Alte, одного зі світових лідерів в сфері виробництва синхронних генераторів.
Чому варто вибрати дизельний генератор Matari MC50
ССеред переваг, якими володіє дизельний генератор, можна виділити
- Високу надійність;
- Бездоганна якість виконання;
- Сучасний зовнішній вигляд;
- Безшумний режим роботи;
- Краща ціна.
Завдяки перерахованим вище особливостям, генератор Matari MC50 є лідером на ринку України серед дизельних генераторів потужністю 50 кВт. Новітні технології виробництва забезпечують високу якість виконання, при цьому ціна дизель-генераторної установки є вигідною в порівнянні з генераторами аналогічної потужності. Таким чином, можна з упевненістю сказати, що це найкраще пропозиції на ринку України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 53 кВт |
| Номінальна потужність | 50 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1450 кг |
| Висота | 1550 мм |
| Довжина | 2350 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Марка двигуна | Cummins 6BT5.9-G2 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 11 л |
| Об'єм паливного бака | 150 л |
| Споживання палива | 6.5 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Рідинне |
- Ціна: 999 999 ₴





