Бензопила TURBO BKS 40/41 Є різниця практичності, високої продуктивності та економії. Ця модель обладнана вдосконаленим двигуном (об'єм 38 куб. см) з використанням технології EcoBoost, завдяки якій вдалося збільшити потужність двигуна, знизивши витрати палива та об'єм викидів відпрацьованих газів. Комбінована система Auto-choke має забезпечити безвідповідний старт, вибравши помилки з боку оператора. Насос-праймер автоматично наповнює карбюратор паливом, забезпечує легкий пуск бензопіли. Змазка ланцюга є автоматичною. Безпека для користувача гарантує гальма ланцюга, який може запобігти зворотньому удару під час закликання шини. Шини мають довжину 40 см. Комплектація включає в себе шини, ланцюги, набір ключів для обслуговування, картонну коробку.
Область застосування:
Полу-професійна бензопила, застосована для обрізання дерев, заготовки дров, розняла деревини і виконання інших садових робіт.
Особливості і можливості:
- Збільшена поршнева група з ресурсом до п’яти років;
- Основний пластиковий корпус;
- Ефективна антивібраційна система;
- Швидкий доступ до фільтра.
- Автоматичне змащування ланцюга;
- механічний гальм;
- плаваюча зірочка;
- карбюратор Walbro (Японія);
- хромоване покриття циліндра і поршню;
- Для швидкого старту в будь-яких кліматичних умовах.
| Технічні характеристики | |
| Міцність | 2,0 л.с. / 1,5 кВт |
| Довжина шини | 40 см |
| Тип | бензинова |
| Об'єм бака | 0,5 л |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Технічні характеристики двигуна | |
| Об’єм олійного бака | 0,2 л |
| Об'єм циліндра | 38 куб.см |
| Обладнання двигуна | 1100 об/мін |
| Тип двигуна | 2-х тактний одноциліндровий |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 1100 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 0.5 мл |
| Об'єм двигуна | 38 куб. см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 40 |
| Потужність | 2,0 л.с./1,5 кВт |
| Потужність двигуна | 2 |
| Об'єм бака | 0.5 л |
| Об’єм олійного бака | 0.2 л |
| Тип | бензинова |
- Ціна: 4 180 ₴


