Опис
Шановні пані та панове, дозвольте представити Вашій увазі лінійку переносних зарядних станцій від 600 W до 2400 W торгової марки SOUOP, одного з найбільш передових та технологічних виробників КНР. Пропоновані переносні станції ідеально підходять як для безперебійного живлення газових котлів, холодильників, електрочайників, спортивних тренажерів, освітлення, смартфонів, планшетів, ноутбуків, так і квартир, офісів, салонів і міні-магазинів.
Характеристики
| Бренд: | SOUOP |
| Тип:
|
Зарядна станція |
|
Підключення пристроїв |
|
| Розетка AC 230В:
|
2 |
| USB Type-C:
|
2 |
| USB Type-A:
|
2 |
| DC:
|
2 |
| Автомобільна розетка (прикурювач):
|
1 |
|
Параметри заряду пристроїв |
|
| Номінальна потужність, Вт:
|
1200 |
| Пікова потужність, Вт:
|
2400 |
| Потужність USB Type-C, Вт:
|
60 |
| Потужність USB Type-A, Вт:
|
18 |
| Форма вихідного сигналу:
|
чиста синусоїда |
| Протоколи швидкого заряджання USB Type-C:
|
PD 3.0 |
|
Батарея |
|
| Технологія:
|
LiFePO4 |
| Місткість, мА·год:
|
310000 |
| Місткість, Вт·год:
|
992 |
| Цикли зарядки:
|
3500-6000 |
|
Параметри заряду станції |
|
| Потужність заряджання від розетки AC 230В, Вт:
|
200 |
| Час зарядки від розетки, год:
|
6 |
| Час зарядки від сонячної панелі, год:
|
8 |
|
Комплектація |
|
| Можливість підключення сонячної панелі:
|
є |
|
Інше |
|
| Дисплей:
|
є |
| Ліхтарик:
|
є |
| Розміри, мм:
|
330x220x289 |
| Вага, кг:
|
11 |
| Ручка для переносу:
|
є |
| Додатково: | оснащений системою керування батареями (BMS) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Souop |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 289 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ємність акумулятору | 310000 мА/год |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 11000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴




