Дозвольте представити високоякісне будівельне обладнання німецького виробника. Вономає ідеальне якість виконання style="">високу потужність. Основним завданням цього апарату є докладне перемішування буду. матеріалів. Водночас максимальна потужність становитиме 1200 Вт. Для цього уявлень апарат обладнали витривалим електромотором і надежним редуктором. Електронна система керування дозволить вибрати потрібну швидкість обертання.
Metabo RWEV 1200 має:
• Ергономічно розташованими ручками. Низька витратність енергії оператора на роботу з пристроєм. Резиновими углами на корпусі — ефективний захист від пошкоджень, безпечне зберігання та прикладання до стіни ( ризику зісковзування мінімальний).
• Бічний вихід кабелю — мінімізація ризику обривання мережевого кабелю.
• Перемічником швидкості, який володіли спец. гумовим кожухом - ідеальна захист від потрапляння пилки.
• Бризкозахищений кожух двигун — надійний заст тільки від мусора, але й бризок.
• Керованим електронікою, плавним запуском для вилучення розбризкування під час виконання робіт.
• Vario-Tacho-Constamatic (VTC) — встановлення необхідної кільк. обертів, які необхідні під час роботи з відповідним матеріалом і є практично незмінним під час навантаження.
Регулювальним колесом для вибору режиму (числа обертів).| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип патрона | M14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шийки затискача | 43 мм |
| Макс. діаметр заважки | 140 мм |
- Ціна: 8 970 ₴



