Опис Свічковий ключ Посібник з експлуатації Упаковка
Переваги Rato RT80WB26-3.8 Q:
- Призначена для перекачування забрудненої води з домішками до 25 мм
- Алюмінієвий корпус target="_self">насоса
- Антикорозійне покриття
- Гільза циліндра виготовлена з чавуну, щоб забезпечити стабільну продуктивність і довговічність
- Можливий Ефективна система охолодження двигуна
- Підходить для використання у важких умовах
- Невелике споживання палива (395 г/кВт*год)
- Вибропоглинаючі демпфери
Комплектація:
Характеристики:
| Виробник | Rato | |
|---|---|---|
| Продуктивність, л/год | 66000 | |
| Макс. висота підйому, м | 26 | |
| Макс. глибина всмоктування, м | 7 | |
| Діаметр вхідного отвору | 3" | |
| Діаметр вихідного отвору | 3" | |
| діаметр твердих частинок, мм | 25 | |
| Стартер | ручний | |
| Тип двигуна | бензиновий | |
| Виробник двигуна | двигуна | R210 |
| Об'єм двигуна, см³ | 212 | |
| Потужність двигуна, к.с. паливного бака, л | 3.6 | |
| Обсяг масла в картері, л | 0.6 | |
| Вага, кг | 35 | |
Виробник залишає за собою право без повідомлення дилера змінювати характеристики, зовнішній вигляд, комплектацію товару та місце його виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RATO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Максимальний напір | 26 м |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | Rato R210 |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вхідного отвору | 3" |
| Діаметр вихідного отвору | 3" |
| Максимальна висота підйому | 26 |
| Потужність двигуна | 7 |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Продуктивність | 66000 литр/мин |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Тип | для напівбрудної води |
| Тип двигуна | Бензиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 996 ₴


