Koshin PGH-50 — це мотопристрій дасть змогу перекачати хім.природи, а також агресивну рідину. Також дані насоси добре використовуються для відкачування та подавання рідини (чиста вода).
Ці помпи — професійний пристрій, який знайшов себе як у промисловості, комунальному та сел.господарстві, на будівництві майданчика. Даним апаратом ви зможете заповнити або осушити ємність із хімією.
Представлений (бензиновий хімічний) агрегат обладнали чотиритактним одноциліндровим мотором Honda GX120 потужністю 3,5 к.с. Охолоджується за допомогою повітря. Продуктивність цього агрегату може досягати 34 м3 за 1 годину (чиста та хімічно забруднена агресивна рідина). Глибина забору 8 м, а висота підіймання 26 метрів.
Модель має:
• Економне витрачання палива ( бензину);
• Можливе перекачування агресивної рідини з сторонніми елементами 5,0 мм;
• Великий мотозасіб;
• Просте тих. обслуговування;
• Паливний бак 2,5 л;
• Просте та зручне транспортування і зберігання, якому сприяє невелика вага та габарити;
• Низьку вібрацію (на рамі встановлені амортизатори);
• Спеціально підібрані матеріали (екологічно безпечні, стійкі до хімічного впливу).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koshin |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальний напір | 26 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 448 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 428 мм |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.8 л |
| Марка двигуна | Honda GX120 |
| Потужність двигуна | 2.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 118 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 2.5 л |
| Витрата палива | 1.25 л/год |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вхідного/вихідного патрубка | 50 |
| Максимальна пропускна здатність | 34 м/год |
| Перекачувані середовища | Спіри, Абразивні гідросмеши, Токсичні речовини, Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками, Поживна вода, Морська вода, Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Тип двигуна | 4-тактний одноциліндровий |
| Тип охолодження | примусове повітряне |
- Ціна: 32 469 ₴


