Акумуляторний перфоратор TITAN PRH2621B-CORE (Каркас) (без акумулятору та зарядного пристрою)

Опис
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Переваги перфоратора TITAN PRH2621B-CORE:
- Професійний безщітковим мотором, 21В не потребує обслуговування.
- Максимальна енергія удару 3,3 J.
- Частота обертання 0-1400 об/хв. інструментами серії CORE 21.
Характеристики:
| Тип аккумулятора | Li-Ion | |
| td | функцій | 4 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 0-900 | |
| Частота ударів, 1/хв | 0-4400 | Дж3,3 |
| Тип патрона | SDS-plus | |
| Максимальний діаметр свердління, мм: | &dt | |
| метал | 13 | |
| дерево | 30 | |
| Габарити упаковки (ДхШхВ), мм | – | 2,2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 3.3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4400 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| — дерево | 30 |
| Кількість функцій | 4 |
| бетон | 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴


