Перфоратори UHE 2660-2 Quick (600697500) відноситься до нових мультиперфораторів Metabo. Мають просте оснащення, але при цьому можуть впоратися з будь-яким завданням професійного класу.
Модель оснастили :
• Оновленим двошвидкісним редуктором з можливістю перемикання режимів . Перемикач розташований у нижній частині апарата. Двома швидкостями і при цьому 4 режим ненаголошеного свердління на високій швидкості - свердління отвору в металі.
• Електронікою Metabo Vario – вибір швидкості обертання, яка залежить від сили натискання на курок та є коліщатко для обмеження макс. числа оборотів. На 2 швидкості, використовуючи систему регулювання обертів, nbsp; можна використовувати перфоратор як дриль.
• Metabo S-automatic – запатентованим механізмом, який зупинить обертання перфоратора у разі заклинювання бура в матеріалі.
• Високоміцним корпусом редуктора -алюмінієвий сплав відлитий під тиском. Відмінно відводить тепло.
• Виробничим мотором Metabo Marathon – нового покоління. Має захист від абразивного пилу (багатошарове покриття обмоток).
• Перемикачем режимів та пусковою кнопкою з чудовим захистом від пилу.
• Системою Metabo Quick – швидка заміна патрона SDS-Plus на швидкозатискний трикулачковий.
• Блокування повторного старту, плавним пуском, реверсом реалізується за допомогою поворотного щіткотримача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | от сети |
- Ціна: 10 379 ₴



