Опис
Перфоратор комбінований з 3 функціями: буріння, свердління і довбання. Система Metabo «Quick»: швидка зміна ударостійкого патрона SDS-Plus на швидкозажимний патрон для свердління по дереву і металу. Чудова ергономічність завдяки розташуванню центру тяжіння недалеко від руки і оптимізованому контуру ручки.Розташований внизу перемикач захищений від пошкодження і пилу. Електроніка Vario (V) - управління числом оборотів відповідно до властивостей матеріалу. Двигун Metabo Marathon з захистом від пилу для забезпечення тривалого терміну служби. Потужний ударний механізм, прецизійно встановлений в корпусі з алюмінієвого сплаву: довговічний і міцний. Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: механічне від'єднання приводу при блокуванні свердла для забезпечення безпеки під час робіт. Перемикач, що фіксується для зручності при тривалій роботі. Шарнірний кабельний ввід для захисту мережевого кабелю і максимальної свободи переміщення під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4400 уд/хв |
| Споживана потужність | 880 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | от сети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 528 ₴



