Перфоратор AEG KH 24 IXE:
Запропонована модель перфоратора якісно виконає свердління особливо твердих матеріалів. Завдяки такому інструменту, користувач легко впорається з бетонними та цегляними конструкціями. Апарат має систему Roto-stop, за рахунок якої здійснюється демонтаж як відбійного молотка. Подвійна ізоляція електричного двигуна дає можливість витримувати сильні навантаження протягом тривалого проміжку часу.
Представлений перфоратор оснащений опцією реверсу, плавним пуском, електронним регулюванням обертів. Завдяки щіткотримачів з поворотною конструкцією, підтримується постійне зусилля при обертанні як на ліву, так і праву сторону. Захист користувача та інструменту реалізується за рахунок запобіжної муфти. Наявність ергономічною і зручною рукояті зі спеціальними м'якими вставками забезпечує гасіння вібрації, є гарантією надійного охоплення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 2.4 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 220 В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
- Ціна: 7 075 ₴


