Насосна станція Utool UWP 3600/24
Представлена модель насосної станції фірми Utool добре застосовується в системі водопостачання (автономне) для забезпечення безперервної подачі чистої води внаслідок постійного тиску. Застосовні в котеджах, господарських об'єктах, в квартирах. Вони також ефективно експлуатується для забезпечення поливу великих ділянок (городу), садів або миття машини. Підкачка води відбувається з колодязів або свердловин.
Насосна станція гарантує висоту підйому води на 35 метрів, в наслідок цього глибина всмоктування може досягати 8 метрів. Представлену модель Utool UWP 3600/24 спеціально обладнали електричним двигуном значної потужності 600 Вт, який здатний забезпечити максимальну продуктивність 60 літрів за хвилину. Ця насосна станція важить всього 15,5 кг
Так як модель виконана з матеріалів тільки ретельно підібраних і відповідають абсолютно всім загальноприйнятим світовим нормам і стандартам. Вона є однією з найбільш доступних і затребуваних на світовому ринку моделей, одночасно демонструє відмінну продуктивність.
При виготовленні описуемого пристрої застосовувалися новітні технології. На моделі представленого класу дається гарантійний термін 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Utool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.6 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підйому | 35 мм |
| Продуктивність | 60 литр/мин |
- Ціна: 4 517 ₴




