Представлена насосна станція німецького виробникаMETABO професійного класу має продуману конструкцію, низький рівень шуму та вібрації. Модель може мати як професійне, так і побутове застосування. У дане пристрій входитиме датчик сухого ходу, який у сукупності з точною механікою забезпечує включення насоса за необхідності. Ще один важливий факт: якщо в забірник не потрапляє вода, він не включиться – це максимально підвищити ресурс мотора. Корпус виконали з нержавіючої сталі, яка не схильна до корозії. Для виключення проникнення механічних частинок всередину пристрою, є спеціальний фільтр. Вони будуть підтримувати високий тиск води і перекачають великий об'єм рідини.
Для виконання цих завдань модель оснащена:
• Великою потужністю та низьким рівнем шуму;
• Захист від перевантаження;
• Високою продуктивністю;
обв'язкою бака;
• Безпечною експлуатацією;
• Захистом від сухого ходу;
• Точною автоматикою та конденсаторним двигуном;
• Світлодієм сталі;
• Манометром;
• Вбудованим фільтром.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 17.8 кг |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Максимальний напір | 48 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак | сталь |
| Вал насоса | неіржавка сталь |
| Тиск | 4.8 |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Комплектація | Картонна коробка | зворотний клапан| супутні стрічки |
| Продуктивність | 75 литр/мин |
- Ціна: 13 410 ₴




