Насосна станція Metabo HW 4500/25 Inox Plus

Опис
Насосна станція Metabo HW 4500/25 Inox Plus Це модель, яку не часто можна побачити на ринку. Високопровідна насосна станція для перекачування чистої води побудована на найновішому насосі з конденсаторним двигуном і ресівером виготовленим з високоякісної нержавейки.
Чудова машина для тих, хто не шкодує, щоб знайти надійне рішення і надовго забути про проблеми, пов’язані з подачою водою. Швидкодія насосу в 4,5 куба в годину дозволяє ефективно одночасно обслуговувати до 3-х точок паркану води.
Технічні характеристики
- Напруження 230 В
- Сила 1300 Вт
- Швидкодія 4500 л/ч
- Макс. тиск 4,8 бар
- Глибина всмоктування 8 м
- Висота напору 48 м
- Корпус насоса нержавейка
- Вал насоса нержавейка
- Бак нержавейка
- Кол-во робітників 1
- Резьба
на всмоктуванні внутрішня 1
на виході внутрішня 1
- Об'єм бака 24Л
- Вага 16,2 кг
Основні властивості Metabo HW 4500/25 Inox Plus
- Ресівер виготовлений з довговічної нержавейки. Ви повністю звільнені від проблем, які можуть бути викликані коррозією ресівера. Німецький виробник також використовує високоякісні ущільнювачі та фітіки у своїх станціях. Усе це свідчить про високу надійність конструкції.
- Автомобіль керування вмикає і вимикає насос залежно від тиску в системі. За допомогою манометра і ревулювання гвинти дозволяють вам налаштувати станцію під потрібні параметри.
- Насос Metabo HWW 4500/25 Inox Plus Він працює на найновішому конденсаторному двигуні і обладнаний валом з нержавейки та нержавіючого корпусу.
- Захист двигуна насоса від перегріву.
- 2 отвори для заповнення насосу під час першого запуску та зливу води з станції під час підготовки до зими.
- Резистові накладки на баку захищають ресівер від бічних ударів.
- Ніжки на основі станції мають нешвидкі ґумові накладки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 16.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Максимальний напір | 48 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 4.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 009 ₴


