Насосна станція Metabo HWW 4500/25 Inox (600972000)




Опис
Насосна станція Metabo HWW 4500/25 Inox гарне рішення для домашнього водопостачання або системи поливу. Відмінна модель, яка побудована на ефективному насосі останнього покоління і здатна подавати до 4,5 кубічних метрів води на годину. Така продуктивність дозволяє забезпечувати стабільну роботу від 1 до 3-х точок водозабору. Добре продумана ергономіка і нові інженерні рішення дозволили істотно зменшити габаритні розміри станції, в порівнянні з моделями попереднього покоління.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 17.1 кг |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальний напір | 48 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск на вході | Внутрішня різь 1" |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Макс. тиск | 4.8 |
| Макс. продуктивність | 4.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 509 ₴


