Представлене садове обладнання вирішить проблему, пов'язану з водопостачанням. Насосна станція HWW 3500/25 INOX виготовлена німецьким виробником METABO з високоякісних комплектуючих(стійкі до зношування) - ефективне застосування тривалий час. Двигун має невеликий потужністю, економічним застосуванням. Точної автоматикою для виключення холостого ходу. Модель оснастили спеціальними ніжками з гумовими накладками, які максимально знизити вібрацію. Наявність зворотного клапана і місткого бака дасть можливість забезпечити невеликим запасом води при відключенні живлення. Насосна станція володіє достатньою потужністю, щоб обслужити 1 або 2 точки водозабору.
Основне застосування:
станція HWW 3500/25 INOX –садове обладнання, яке застосовується як в побуті, так і в громадському місці. Воно дозволить підтримати потрібне тиску води у водопроводі або виконати зрошення садової ділянки і газону.
Для цієї мети модель оснастили:
• Великою потужністю;
• Захист від перевантаження;
• Невеликі габарити;
• Високою продуктивністю;
• Простим застосуванням;
• Довгим терміном служби;
• Отвором для затоки, зливу води;
• Якісними комплектуючими;
• Безпечною експлуатацією;
• Низьким рівнем шуму;
• Точної автоматикою;
• Манометром;
• Міцним гідроакумулятором.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14.6 кг |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний напір | 45 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак | сталь |
| Вал насоса | неіржавка сталь |
| Висота всмоктування | 8 |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Комплектація | Картонна коробка "зворотний клапан" пакувальна стрічка для різі |
| Макс. тиск | 4.5 |
| Продуктивність | 3500 литр/мин |
- Ціна: 9 369 ₴





