Опис 10,5 кг
Насосна станція Einhell GC-WW 6538 призначена для постачання води як приватного будинку так і дачі. Завдяки автоматично і з постійним тиском перекачувати воду з цистерн і колодязів. надійного асинхронного двигуна з захистом від перегріву.
тиску Технічні характеристики насосної станції Einhell GC-WW 6538:
Підключення до мережі:
230В ~ 50Гц
Можливість:
650 Вт
3800л /рік
Макс.висота подачі:
36 м
Макс.глибина всмоктування м
Макс.тиск подачі води:
3.6 бару
Хв.
Макс. тиск для відключення:
3 бари
Об'єм бака:
33,3 мм (зовнішня різьба R1)
Вага нетто:
12,5 кг
Розміри в упаковці:
535 x 300 x 520 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. тиск | 3 |
| Макс. висота подавання | 36 м |
| Макс.глибина всмоктування | 8 м |
| Макс.тиск подавання води | 3.6 бар |
| Макс. продуктивність | 3800 л/год |
| Максимальний робочий тиск | 3.6 |
| Мін. тиск для вмикання | 1.5 бар |
| Об'єм бака | 20 л |
| З'єднання для шлангів | 33,3 мм (зовнішня різь R1) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 795 ₴


