Акумуляторна шабельна пилка TITAN PRS6521-CORE (без акумулятору та зарядного пристрою)



Опис
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Акумуляторна шабельна пила Титан PRS6521-CORE — це високоефективний інструмент для розпилювання різного типу матеріалу, який використовується в ремонтно-будівельній і монтажній сферах діяльності. Вона стане в пригоді під час монтажу металевих і пластикових труб, електротехнічної магістралі, під час встановлення кондиціонерів і в столярному цеху для оброблення деревини. Звертаємо вашу увагу, що комплект постачання не містить акумуляторної батареї та зарядного пристрою.
Інструмент постачається без акумулятора та зарядного пристрою!
Особливості:
- Реверс.
- Штиковий універсальний хвостовик.
- Блокування кнопки увімкнення.
- Гальмо двигуна.
- Захист акб від низького заряду.
- Електронне регулювання обертів.
- LED - подсветка.
Комплектація:
- Шабельна пила.
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
- Пилочка
- Паспорт
Характеристики:
| Виробник | TITAN |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 15 мм |
| Максимальна частота руху різального інструмента | 3200 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 21 В |
| Безключова заміна обладнання | да |
| Система гасіння вібрації | є |
| Плавне регулювання швидкості | є |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3200 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 158 ₴


