Опис
Стрічкова пила CMI C-BAN-250 оснащена двигуном потужністю 250 Вт і ідеально підходить для розпилювання дерева або м'якого пластику. Верстат має зручну міцну основу і забезпечує комфортну роботу . Довжина пильного полотна становить 1400 мм, розмір столу 300 мм х 300 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMI |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина стрічкової пили | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина пропила | 80 |
| Напруга живлення | 220 |
| Подавання заготівки | Ручна |
| Розмір столу | 300 |
| Тип станки | Стрічковий |
| Кут нахилу | 45 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 587 ₴


