Опис
Торцева пила LUX ZKGS-1600
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1600.0(Вт) |
| Максимальний діаметр диска | 210.0(мм) |
| Максимальна кількість оборотів | 4600.0(об/хв) |
| Максимальна глибина пропилу | 65.0(мм) |
| Максимальна ширина пропилу | 260.0(мм) |
| Кут нахилу | 45.0(град.) |
| Кут повороту | 45.0(град.) |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.0(кг) |
| Довжина | 420.0(мм) |
| Ширина | 430.0(мм) |
| Висота | 740.0(мм) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 260 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16,0(кг) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 565 ₴





