Висока надійність, точні та чисті різи, стабільність у процесі експлуатації основні характеристики даного відрізного станку Фемі TR 240. Підходити для обробки дерева у виробничій та напів - професійній середовищі. Модель оснастили 254мм диском – точний результат, незалежно від досвіду користувача.
Для забезпечення високої продуктивності апарат оснастили 1450 Вт з ремінним приводом – безшумна робота. Регульована лита алюмінієва рама. Можливістю вибору кута різання від 0° до 45°. Ергономічною ручкою спереду - надійний хват. Мішки для збору пилу. Висотою різання до 78 мм. Шириною різання до 162 мм. Кнопкою «Пуск/Стоп», що знаходиться на ручці. Системою безпеки, яка запобігатиме випадковому запуску різака.
Ефективність, якість, точність виконуваної роботи – основні переваги запропонованого апарату.
Продуктивність різання при 0°: 78x162 мм; ріжуча здатність при 45° DX-SX: 60x112 мм. реж. здатність на верхньому столі 40 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 78 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
- Ціна: 17 900 ₴


