Запропонована модель торцювальної пилки оснащена верхнім робочим столом з алюмінію – макс. розширює сферу застосування апарату. Висока надійність, точні та чисті різи, стабільність у процесі експлуатації основні характеристики даного відрізного верстата. Підходити для обробки деревомістких матеріалів у виробничій і напів-професійній середовищі. 254мм диск – точний результат, незалежно від досвіду користувача. Регульована лита алюмінієва рама. Можливістю вибору кута різання від 0° до 45°. Ергономічною ручкою спереду – надійний хват. Мішки для збору пилу. Висотою різання до 45 мм. Шириною різання до 155 мм. Кнопкою «Пуск/Стоп», що знаходиться на ручці. Системою безпеки, яка запобігатиме випадковому запуску різака. Робочим столом 395 х 265 мм.
FEMI TR 250-I забезпечити поперечний розріз 0°: 155 х 45 мм, нахили 45°: 110 х 45 мм, з'єднання вирізається під кутом 45°: 155 х . Робочим столом 395 х 265 мм, макс. розріз на верхньому столі 40 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 45 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 155 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2850 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 15 640 ₴


