Дозвольте представити торцювальні пилку KGS 254 M німецького виробника METABO. Вона оснащена удосконаленим електродвигуном, який забезпечить більшу потужність апарату. Це професійне обладнання дозволить виконати оздоблювальні роботи, а також розпилювальні та торцювальні роботи. Ви легко розрізаєте пластик, деревину, а також кольоровий метал. Наявність повнохвильової електронікиVario-Constamatic (VC) дозволить плавно змінювати число оборотів, тобто при навантаженні буде підтримуватися постійна швидкість обертання.
Модель оснастили ергономічною конструкцією - це дозволити обробляти заготовки будь-яких розмірів глибиною. Це професійне пристрій може використовуватися на виробництві (деревообробному цеху). Також у моделі є спеціальна система фіксаторів, яка дозволить покращити процес торцювання однотипних заготовок і досягти максимальної ефективності. Наявність протяжки розпилювального елемента (диску), дозволити виконати розпилювання 305 мм заготовок. Спеціальний обмежувач дозволить виконувати однакові розпили. Це дуже зручно при серійному обробленні заготовок.
Для встановлення точного угла розпилювання є зручна шкала, що добре читається. Модель була оснащена ударостійким литим алюмінієвим столом. Він легко регулюється – це максимальне зручність при виконанні тривалих робіт із заготовками.
Всі раніше перераховані достоїнства дозволять виконувати роботи великого обсягу з максимальною інтенсивністю. Для точного надрізу можна використовувати спеціально передбачене підсвічування. Також є лазерний індикатор лінії різу. Можливість збільшення столу дозволить обробляти заготовки великого розміру.
Велика продуктивність забезпечується за рахунок :
- Повнохвильової електроніки Vario-Constamatic (VC) .
- Системи Metabo «Quick» без ключа;
- Резинових покриттів рукоятки і верхньої ручки;
- Бічних ручок для транспортування;
- Транспортувального фіксатора і намотування кабелю;
- Поворотного столу з точним встановленням угла;
- Робочого столу (алюмінієвого)> ;
- Плавного розширення, що висувається, столу з двох сторін. Вбудованого упору для мірної відрізки;
- Вбудованої підсвічування робочої зони;
- Вбудованої регулювання глибини розпилювання;
- Найкращої видимості для всіх шкал у робочому положенні;
- Мішка для збирання опилок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.5 кг |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 850x620x400 |
| Макс. пропил за 0° | 305 мм |
| Максимальна глибина пропилювання під кутом 45 градусів, мм | 90 мм |
- Ціна: 14 120 ₴





