Торцювальна пила Элпром ЕПТ-255 застосовується для відрізних робіт по заготівлях з дерева, як в умовах побуту так і в напівпрофесійній середовищі. Проста і надійна в експлуатації. Дана торцювання оснащена високопродуктивним двигуном потужністю 2100 Вт, що дозволяє розвивати швидкість до 4500 об/хв. Робочий діаметр відрізного диска становить 255 мм і дозволяє проводити пропил на глибину 60 мм Завдяки наявності захисту на диску з нею Вам буде більш безпечно виконувати роботу. А також, слід зазначити і те, що дана торцювання може пиляти в горизонтальній і вертикальній площині і Ви зможете при цьому дуже точно відрегулювати нахил і глибину пропилу. Рекомендована торцювання оснащена міцної станиною і має поворотний стіл дозволяє зафіксувати його в потрібному положенні. Наявність захисного кожуха і кнопки блокування від випадкового запуску підвищує безпеку оператора під час роботи.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Виробник | Элпром |
| Максимальна глибина пропилу | 60 мм |
| Кут нахилу | 0 град. |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут повороту | 45 град. |
| Діаметр посадочного отвору | 25.4 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 120 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 120 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 0 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
- Ціна: 4 610 ₴


