Пневматичний ударний гайковерт Suntech SM-43-231HRGK3
Опис
Гайковерт Suntech SM-43-231HRG-інструмент, призначений для роботи з нарізними з'єднаннями. Ударно-обертальною дією гайковерта використовують для закручування або відкручування кріпильних елементів: болтів, гайок та ін. Застосування гайковерта в побуті або промисловості дає змогу не тільки заощадити час і сили, але й неабияк підвищує довговічність елементів нарізних з'єднань, а отже, і загальну якість складання механізму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suntech |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 813 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 120 літр/хв |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 964 ₴


