Інфрачервоний електричний обігрівач Heat Guru Plus 1,2 кВт Blumfeldt 10035096 БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!!!
Опис
Підбір обігрівача для закритих приміщень
Тераси та веранди, Балкона та лоджії
Тип обігрівача
Підлоговий
Вид палива
Електрика
Виробник
Blumfeldt, Німеччина
Потужність (кВт.)
1,2
Висота (см.)
94
Вага (кг.)
4
УВАГА! АКЦІЯ!
Тепер ДОСТАВКА цього товару АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА!!!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 940 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Електричність |
| Підбір нагрівача для закритих приміщень | Тераси та веранди, Балкона та лоджії |
| Тип нагрівача | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 830 ₴










