Опис
Велосипед Leon GR-90 28" Жорстка 2024 без крил без багажника HDD
Детальніше
Велосипед Leon GR-90 28" Жорстка 2024 без крил без багажника HDD
Гарантія
10 років на раму, 18 місяців на обладнання
Задній перемикач
10 швидк.
Вага велосипедиста
100 кг
Ланцюг
118 лан., КМС X10R, 10
Вага Нетто
12 кг
Зріст велосипедиста
160-172, 170-185, 180-195 см
Діаметр колеса
28"
Ободи
28" х 24 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 28H, 14G, JHT HLQX-15
Шатуни
40T, PROWHEEL CHARM-FD04S
Втулки
ARC MT-005F Алюміній, 28H, сплав 6061-T6, пром. підшипник, вісь
Сідло
DDK-2605
Покришки
INNOVA IB-3010
Ростовка рами
M"
Бренд велосипеда
Leon
Касета / трищітка
SUNSHINE CS-HR10-42, 10 швидк., 11-42Т
Педалі
Алюмiнiй
Втулка передня
Алюмiнiй, 28H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005F
Втулка задня
Алюмiнiй, 28H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005R
Підсидільний штир
Алюмiнiй, 350 мм, ZOOM SP-C255
Кермо
Алюмiнiй, L 400 мм, чорний, ZOOM GRAVEL DR-AL-311BT FOV
Винос
Алюмiнiй, довжина: 90 мм, ZOOM TDS-D507G-8FOV/ISO-M
Особливості матеріалу рами
Алюмінієва, полегшена
Матеріал обода
Алюміній
Рульова колонка
безрізьбова , 1,5-1,1/8", Feiming FP-H869T
Гальма
гидравл., L-TWOO BR-R5010
Категорія велосипеду
Гревел
Тип переднього гальма
Дискове гідравлічне
Тип заднього гальма
Дискове гідравлічне
Тип гальм
Дискові
Ручки перемикання
дуали L-TWOO ST-R5010-10/ST-R5010-01, 10
Тип амортизації
Жорстка
Вилка
Жорстка, алюміній
Каретка
Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, VP VP-BC73
Багажник
Нема
Передній перемикач
Немає
Ручки керма
Обмотка руля VELO VLT-2023
Тип рами
Ригід
Країна виробник
Україна
Стать
Унісекс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Гравійний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Втулка задня | Алюміній, 28H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005R |
| Втулка передня | Алюміній, 28H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005F |
| Втулки | ARC MT-005F алюміній, 28H, сплав 6061-T6, пром. підшипник, вісь |
| Вынос | Алюміній, довжина: 90 мм, ZOOM TDS-D507G-8FOV/ISO-M |
| Гарантійний термін | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Задній перемикач | 10 швидко. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, VP VP-BC73 |
| Касета/гаманця | SUNSHINE CS-HR10-42, 10 скор., 11-42T |
| Категорія велосипеда | Грілел |
| Обід | 28" х 24 мм, алюміній, двостінний протиударний, 28H, 14G, JHT HLQX-15 |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюміній |
| Передній перемикач | Немає |
| Підсідельний штир | Алюміній, 350 мм, ZOOM SP-C255 |
| Покришки | INNOVA IB-3010 |
| Розмір рами | M" |
| Рост велосипедиста | 160-172|170-185|180-195 |
| Зріст велосипедиста (см) | 160-172,170-185,180-195 |
| Кермова колонка | безнарізна, 1,5-1,1/8", Feiming FP-H869T |
| Кермо | Алюміній, L 400 мм, чорний, ZOOM GRAVEL DR-AL-311BT FOV |
| Ручки перемикання | Дуали L-TWOO ST-R5010-10/ST-R5010-01, 10 |
| Ручки керма | Обмотка керма VELO VLT-2023 |
| Сідло | DDK-2605 |
| Тип рами | Ригід |
| Тип гальм | Дискові |
| Гальма | гідравл., L-TWOO BR-R5010 |
| Цепь | 118 зв., КМС X10R, 10 |
| Шатуни | 40T, PROWHEEL CHARM-FD04S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 840 ₴





