Опис
Оригінальний компактний приставний столик Bo-Camp Bedford буде гармонійно виглядати у будинку, в саду чи підчас відпочинку на природі. Він має складаний каркас і квадратну стільницю, яку можна використати як тацю для сервірування. Стіл покритий порошковою фарбою, стійкою до появи подряпин, що надійно захищає його від корозії. В складеному вигляді Bo-Camp Bedford дуже компактний і легко поміститься в багажник автомобіля, за шафою чи під ліжком.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 15
- Матеріал каркаса: сталь
- Матеріал конструкції: сталь
- Висота стільниці, см: 50
- Розміри стільниці, см: 30x30
- Розміри в складеному вигляді, см: 51x45х3
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Black (чорний)
Особливості конструкції:
- Можна використовувати як стіл або піднос.
- Витримує навантаження до 15 кг.
- Порошкова фарба стійка до появи подряпин.
- Стіл складається дуже компактно, швидко і зручно.
Комплектація:
- Стільниця - 1 шт;
- Ніжки розкладні - 1 комплект;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 510х300х300
- Розміри в упаковці, мм: 510х460х35
- Вага без упаковки, кг: 1.35
- Вага в упаковці, кг: 1.70
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1:35 |
| Вага в пакованні, кг | 1.70 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 50 см |
| Габарити упаковки | 510х460х35 мм |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт.; Ніжки складані — 1 комплект; |
| Максимальне навантаження, кг | 15 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Сталь |
| Призначення | Для дому | Для офісу | Кемпінгові | Сад город |
| РОЗМІРИ | 510 х 300 х 300 мм |
| Розміри стільниці | 30x30 см |
| Стара ціна | 1728 |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴





