Годинник настінний Technoline 816889 Cooper (816889)

Вінтажний настінний годинник Technoline 816889 має достатній ступінь захищеності від проникнення вологи, щоб його можна було використовувати як вуличний годинник. Завдяки великому білому циферблату чітко читається не тільки час, але й показники термометра і гігрометра. В разі необхідності механізми термометра і гігрометра можна відкалібрувати. Годинник має презентабельний вигляд, адже виконаний зі сталі та має скляне покриття циферблату, стійке до подряпин. Абсолютно безшумний механізм дозволяє використовувати годинник у спальні.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс
- Абсолютно безшумний механізм з плавним ходом
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС
- Діапазон виміру: от -50°C до +50°C
- Дискретність виміру: 2°C
- Точність виміру: +/- 2C°
- Можливість калібрування механізма
Вологість в приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон виміру: від 0% до 100%
- Дискретність виміру: 2%
- Точність виміру: +/-5%
- Можливість калібрування механізма
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 320 мм;
- Матеріал корпуса: сталь
- Водонепроникність: IPX4 (захист від водяних бризок з будь-якого напрямку)
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Cooper (мідний)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 410х410х45
- Розміри в упаковці, мм: 415х415х50
- Вага без упаковки, кг: 1.035
- Вага в упаковці, кг: 1.295
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.035 |
| Вага в пакованні, кг | 1.295 |
| Різновид циферблата | Римські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Часи "Милин" |
| Комплект поставки | Времена; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція російською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню кухню | В офіс | Для вулиці "Універсальні" |
| РОЗМІРИ | 410 х 410 х 45 мм |
| Розміри в пакованні | 415 х 415 х 50 мм |
| Розміри циферблата | 320 x 320 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пори настінні |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходи | +/- 30 сек/мес |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Гігрометр | Термометр | Чоти |
| Колір | Мідний |
| Штрихкод | 8712511185993 |
- Ціна: 3 920 ₴


