Опис
Світлодіодна фара робочого світла прямокутної форми;
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В;
Кількість світлодіодних елементів - 6 шт .;
Тип світлодіодних елементів-3570 15W;
Температура світла- 6000K;
Матеріал корпусу: литий алюміній;
Матеріал лінз: PC;
Водонепроникність: IP 67;
Розміри: 365 х 74 х 80 мм (розміри без кріплення)
Гарантія 12 місяців
Колір
:
6000K
Тип світла
Тип світла
:
Ближнє світло (СТГ)
Лінійка фар робочого світла
:
WL-B1/B2/B3/B4/B5/B6/B7
Світловий потік, люмен
:
1000-2000
Тип світлодіода
:
3570 15W
Робочий діапазон напруги
:
10-32В
Потужність W
:
81-100W
Світлодіодна фара робочого світла
Комплект кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінійка фар робочого світла | WL-B1/B2/B3/B4/B5/B6/B7 |
| Робочий діапазон напруги | 10-32В |
| Тип світла | Ближнє світло (СТГ) |
| Тип светодиода | 3570 15W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴





