Опис
Світлодіодна фара робочого світла ;
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В;
Тип світла: направлене дальнє світло (spot) + поворот/габарит ;
Кількість світлодіодних елементів - 8 шт .;
Тип світлодіодних елементів-OSRAM OLSON 5W ;
Температура світла- 5700K;
Матеріал корпусу: литий алюміній;
Матеріал лінз: PC;
Водонепроникність: IP 67;
Клапан для відведення надлишків вологи ;
Світловий потік - 4000 Люмен;
Розміри: 166 х 138 х 66 мм
Підключення 3-х провідне;
Гарантія 12 місяців
Колір
:
5700K
Тип світла
Тип світла
:
Дальнє світло
Лінійка фар робочого світла
:
WL-G2/G4/G5/G6/G7/G8
Світловий потік, люмен
:
4000
Тип світлодіода
:
OSRAM OLSON 5W
Робочий діапазон напруги
:
10-32В
Потужність W
:
31-40W
Світлодіодна фара робочого світла
Комплект кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 40 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінійка фар робочого світла | WL-G2/G4/G5/G6/G7/G8 |
| Робочий діапазон напруги | 10-32В |
| Тип світла | Дальний свет |
| Тип светодиода | OSRAM OLSON 5W |
| Колірна температура | 5700K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 107 ₴







