Опис
Світлодіодна фара робочого світла ;
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В;
Тип світла: ближнє світло + дальнє світло (Combo);
Кількість світлодіодних елементів - 16 шт .;
Тип світлодіодних елементів-OSRAM P7 5W ;
Температура світла- 5700K;
Матеріал корпусу: литий алюміній;
Матеріал лінз: PC;
Водонепроникність: IP 67;
Клапан для відведення надлишків вологи ;
Світловий потік - 8000 Люмен;
Розміри: 564 х 53 х 51 мм
Гарантія 12 місяців
Колір
:
5700K
Тип світла
Тип світла
:
Ближнє + Дальнє (combo)
Лінійка фар робочого світла
:
WL-K1/K2/K3/K4/K5
Світловий потік, люмен
:
8000
Тип світлодіода
:
OSRAM Р7 5W
Робочий діапазон напруги
:
10-32В
Потужність W
:
71-80W
Світлодіодна фара робочого світла
Комплект кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 80 Вт |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінійка фар робочого світла | WL-K1/K2/K3/K4/K5 |
| Робочий діапазон напруги | 10-32В |
| Тип світла | Ближний + Дальний (combo) |
| Тип светодиода | OSRAM Р7 5W |
| Колірна температура | 5700K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 809 ₴







