Портативна зарядна станція SOUOP UPP-2400 потужністю 2400 Вт. як резервний джерело живлення в разі збою електроживлення вдома та в кемпінгу.
- 13 вихідних портів для різних пристроїв
- 3 гнучкі способи підзарядки
- Забезпечує захист від перевантаження струмом, перенапруги та перегріву
- Екологічно чистий / Не використовує пального / Безшумний / Економічний
Ідеальна ємність
Порівняно до портативних станцій 600 Вт, 1200 Вт та 1800 Вт, портативна електростанція потужністю 2400 Вт має більшу ємність 2232 Вт-рік (32 В; 31 А-рік); перевантаження струмом та захисту від короткого замикання, продовжує термін служби портативної електростанції та надає користувачам додатковий захист.
Електроживлення від батареї LiFePO4
Порівняно з іншими літієвими батареями, одним з важливих переваг батарей LiFePO4 є термічна стабільність та хімічна стабільність, які можуть підвищити безпеку батареї.
Живлення до 13 пристроїв одночасно
Портативні станції SOUOP забезпечують живлення до 13 пристроїв, ємність 697 500 мАг.
Зовнішня резервна потужність
Сучасний дизайн - міцна підвійна ручка для зручного перенесення. перемикати.
Технічні характеристики
- Ємність
2232 В-г
- Вихід змінного струму
220 В/2400 Вт (номінальне значення), 5000 Вт (пікове значення)
- Вихід постійного струму 12 В
12В/10А
- 3 Виходу USB-А
5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А (макс. 18 Вт)
- 1 Вихід USB-А
5 В/2 А (порт оновлення програмного забезпечення)
- 2 Виходь USB-C
5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3 А (макс. 60 Вт)
- Вхідна напруга
12~45В
- Вхідна потужність
2*24В/200Вт; 2*28В/300Вт;
- Світлодіодний ліхтар
7 Вт (слабкий світло-повний режим-SOS)
- Форма хвилі
Чиста синусоїда
- Вага, кг
20.7
- Розмір, мм
420*270*320
БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ, МЕНШЕ ПАНІКИ
Не дозволяйте частим відключенням електроенергії відправити вас у середньовіччя.
30Вт
Планшетний ПК
65,5 разів
60Вт
Дрон
33 рази
10Вт
Ліхтар
196 годин
1200Bт
Електрична пательня
1,6 години
1300Bт
Мікрохвильова піч
1,5 години
500Bт
Пральна машина
3,9 години
120Вт
Холодильник
16,3 години
1600Вт
Фен
1,2 години
10Вт
Wi-Fi роутер
196 годин
1000Bт
Кофеварка
2 години
110Bт
Телевізор
18 годин
40Bт
Вентилятор
49 годин
ІДЕАЛЬНО ПІДІЙДЕ
В епоху великого переліку електронних пристроїв нам важко жити без електроенергії, тому зручна зарядна станція є ідеальним вибором.

- Тривалі перебої з електроенергією під час блекаутів, природних явищ та перебування в укритті.
- Відключення електроенергії, які викликані перепадами напруги, або віялові відключення.
- Резеве живлення під час надзвичайних ситуацій.
- Відпочинок або кемпінг на відкритому повітрі та для довгих подорожей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Souop |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 320 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 420 мм |
| Ємність акумулятору | 697500 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 13 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 2400 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB, DC |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20700 |
- Ціна: 53 999 ₴





