Опис-є сліди від механічних пошкоджень
Лампа LED L-7 радіатор H3 12 Вольт 6000 Кельвінів комплект
Умови гарантії
Лампи не підлягають повернненю якщо:
-є сліди від механічних пошкоджень
-пошкодженна або відсутня гарантійна пломба
-лампа піддавалась зовнішнім факторам, попадання на лампу різних речовин (вода, олива і т. п.)
-відсутність повної комплектації, пакування
Доставки ламп оплачує покупець в обидві сторони.
Придбати лампу LED в магазині Автомелочь з доставкою по Україні
Нова пошта післяплатою або передоплата на карту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Функціональне призначення | Протитуманні фари, Передні протитуманні ліхтарі , Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴



