Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.
Радіатор із авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Ви не зліпите зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
- Підвищена світловіддача
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
- Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H7;
- Світловий потік: 6700 Lm;
- Колірна температура: 5000K;
- Тип світлодіодного елемента – GC7535;
- Тип драйвера – внутрішній біполярний;
- Напруга живлення: 11-18 В;
- Потужність 25W±10%;
- Посадкова глибина – 25 мм;
- Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи;
Функціональні можливості
- Тип цоколя: H7
- Призначення : Основне світло
- Колір: 5000K
- Світловий потік, люмен: 6700
- Тип світлодіода: GC 7535
- Лінійка: TYPE 44
- Наявність CAN: Ні
- Напруга бортового ланцюга: 11-18В
Комплектація
- LED лампа – 1 штука
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ЛАМПУ
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 6700 лм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | H7 |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло, Передні протитуманні ліхтарі , Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Cyclone |
- Ціна: 419 ₴



