Світлодіодна лампа Decker Led PL-07 6K H3 CanBus 9-32V (1 лампа)


Світлодіодна лампа головного світла DECKER PL 07 H3 Can Bus
Активна система охолодження, система контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів CREE light source technology. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах виконаний на новітній елементній базі, із застосуванням лише якісних елементів та оснащений модулем обходу помилки бортового комп’ютера. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже просте і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
- Висока концентрація та рівномірний розподіл світла;
- Стійкість до стрибків напруги;
- Стійкість до вібрації;
- Активна система охолодження: авіаційний алюмінієвий радіатор/мідна пластина + вентилятор;
- Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором);
- Зовнішній драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп’ютера.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип цоколя: H3
- Світловий потік: 12000 Lm;
- Тип LED елемента – CREE light source technology;
- Колірна температура: 6000K;
- Потужність – 60W±10%;
- Напруга живлення: 9-32 В;
- Посадкова глибина –35 мм;
Функціональні можливості
- Тип цоколя : H3
- Призначення : Основне світло
- Колір : 6000K
- Світловий потік, люмен : 12000
- Тип світлодіода : CREE light source technology
- Лінійка : DECKER PL-07
- Наявність CAN : Так
- Напруга живлення : 12-32В
Комплектація
- LED лампа
- Інструкція
- Упаковка
Гарантія 12 місяців
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ЛАМПУ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В, 9 В, 18 В, 10 В, 24 В, 30 В |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | H3 |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло, Передні протитуманні ліхтарі , Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H3 |
- Ціна: 906 ₴


