Опис
Світлодіодна фара робочого світла Cyclone WL-D9 78W 3030-52 COMBO
Характеристики:
- Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
- Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В;
- Тип світла: Комбінірованний- ближнє світло (flood) + дальнє світло (combo);
- Кількість світлодіодних елементів - 52 шт .;
- Тип світлодіодних елементів-3030;
- Колір світіння 5000K;
- Матеріал корпусу: литий алюміній;
- Матеріал лінз: PC;
- Водонепроникність: IP 67;
- Розміри: ширина: 106 мм, висота: 108 мм, глибина: 38 мм
Функціональні можливості:
- Колір: 5000K
- Призначення: Додаткове світло
- Світловий потік, люмен 3000
- Тип світлодіода: 3030
- Лінійка фар робочого світла: WL-D6 / D7 / D8 / D9
- Робочий діапазон напруги: 10-32В
- Потужність W: 71-80W
Комплектація:
- Світлодіодна фара робочого світла
- Комплект кріпильних елементів
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 штуку
Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 108 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38 мм |
| Кількість світлодіодів | 52 шт. |
| Промінь | комбінований |
| Потужність | 78 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Ширина | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴


