Світлодіодна лампа CYCLONE H7 80W 20000 Lm SP4 6000K з CAN-BUS обманкою для VW Passat



Світлодіодні автолампи LED для VW Passat CYCLONE H7 80W 20000 Lm SP4 6000K з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні LED-лампи від виробника CYCLONE спеціально розроблені для автомобілів Volkswagen і Mercedes Vito. Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є найкращою заміною галогенної лампи. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп. Інтелектуальна система охолодження забезпечує тривалий термін експлуатації лампи.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії SP4:
- Висока потужність ламп
- Гарна концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: активна (алюмінієвий радіатор і вентилятор)
- Внутрішній біполярний драйвер із модулем обходу помилки бортового комп'ютера CAN-BUS
- Стабілізатор напруги
Сумісність з автомобілями:
- VW Golf 7, VW GTI, VW Tiguan, New VW Touran, VW Passat, VW Scirocco, VW Sharan, VW Multivan, VW Jetta, VW Jetta Sportwagen, Mercedes Vito
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: SP4
- Цоколь лампи: H7
- Світловий потік: 20000 Лм
- Потужність лампи: 40 Вт на одну лампу (80 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + кулер
- CAN-BUS-обманка: є
- Стабілізатор напруги: є
- Напруга живлення: 9-32 В
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 80 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Світловий потік | 20000 лм |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Cyclone |
| Тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 850 ₴


