Пристрій GPS з нашийником для відстеження та тренування групи собак
- Відстеження собаки на відстані до 14,5 км у парі із сумісним портативним навігаційним пристроєм для відстеження собак (продається окремо).
- Динамічне відстеження оптимізації часу роботи акумулятора.
- Нашийник універсального розміру підходить і для великих, і для малих порід.
- Гнучкий ремінець, який можна легко замінити.
- Дресирування за допомогою стимуляції, тону або вібрації при використанні сумісного портативного пристрою для відстеження собак, наприклад, серії Alpha (продається окремо).
- Автоматичні оновлення програмного забезпечення під час заряджання та підключення Alpha® TT 25 до мережі за допомогою Wi-Fi.
ФУНКЦІЇ, ЯКІ ВАМ ПОНРАВЛЯТЬСЯ
Відстеження
Високочутливий приймач GPS і Galileo, встановлений у верхній частині приладу Alpha® TT 25, відстежує розташування вашого собаки і передає її через УКХ-зв'язок на портативний пристрій для відстеження собак (продається окремо) на відстані до 14,5 кілометрів з оновленням даних кожні 2, 5 секунд.
Дресирування
Тренуйте свого собаку за допомогою 18 рівнів постійної або моментальної стимуляції, а також звукового сигналу та вібрації під час використання із сумісним портативним пристроєм для відстеження собак (продається окремо).
Універсальний розмір
Міцний, але тонкий дизайн універсального розміру підходить як для великих, так і для малих пород собак.
Динамічне відстеження
Динамічне відстеження руху собаки дозволяє збільшити час роботи пристрою від акумулятора.
Надійна конструкція
GPS-передавач, що витримує найсуворіші умови довкілля, йде в комплекті з гнучким нашийником, який можна легко замінити.
Світлодіодні маячки
Різнокольорові яскраві LED-маячки, вбудовані в нашийник, допоможуть ідентифікувати та відстежувати собаку в умовах поганого освітлення. Ними можна дистанційно керувати за допомогою сумісного портативного пристрою для відстеження собак (продається окремо).
Змінна акумуляторна батарея
При використанні динамічного відстеження можна отримати до 68 годин роботи зі стандартним акумуляторним блоком та до 136 годин зі збільшеним акумуляторним блоком (продається окремо).
Автоматичні оновлення
Отримуйте оновлення програмного забезпечення автоматично, коли Alpha® TT 25 заряджається та підключений до мережі за допомогою технології Wi-Fi.
Поєднання з портативними пристроями для відстеження собак
GPS-нашийник Alpha® TT 25 легко підключається до портативних пристроїв Garmin для відстеження собак, таких як серія Alpha® (продаються окремо).
СУМІСНІСТЬ:

Загальний |
|
| Вимірювання | 3,2" x 1,8" x 1,4" (8,1 x 4,5 x 3,5 см) |
| Маса |
|
| Рейтинг води | 1 (10 метрів) |
| Тип батареї | літій-іонний акумулятор, що перезаряджається; замінюваний користувачем |
| Строк служби батареї |
Стандартний акумулятор (у комплекті):
Розширений акумулятор (продається окремо):
|
| Інтерфейс | USB-C |
Датчики |
|
| GPS | так |
| Галілей | так |
| Частота пристрою | MURS |
| Високочутливий приймач | так |
Функції відстеження собак |
|
| Діапазон відстеження/навчання | До 9 миль |
| Світлодіодні маячки | так (кілька варіантів кольору) |
| Режим сну | так (тільки продукти Alpha) |
| Режим порятунку | так |
Особливості дресирування собак |
|
| Стимуляція | так |
| Вібрація | так |
| Тон | так |
| Сумісність із нашийником | До 1 дюйма (2,54 см) |
так |
|
| Оновлення програмного забезпечення | Технологія Wi-Fi ® (під час заряджання та підключення до мережі) |
- Нашийник для собак Alpha TT 25 з літій-іонним акумулятором
- Ремінець 1" зеленого кольору
- Зарядний пристрій
- Кабель USB-C
- Набір контактних точок з гайковим ключем
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Да |
| Високочутливий приймач | Да |
| Вібрація | Да |
| ГАЛАЛЕО | Да |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діапазон відстеження/навчання | До 9 миль |
| Інтерфейс | USB-C |
| Вимірювання | 3,2" x 1,8" x 1,4" (8,1 x 4,5 x 3,5 см) |
| Маса | 6,75 унцій (191,5 г) для передавача й антени (без нашийника) 9,26 унцій (262,712 г) загальна вага (з нашийником) |
| Оновлення програмного забезпечення | Технологія Wi-Fi ® (у разі заряджання та під'єднання до мережі) |
| Режим порятунку | Да |
| Рейтинг води | 1 (10 метрів) |
| Світлодіодні маячки | да (кілька варіантів кольору) |
| Сумісність із нашийником | До 1 дюйма (2,54 см) |
| Режим сну | так (тільки продукти Alpha) |
| Стимуляція | Да |
| Тип батареї | Перезаряджуваний літій-іонний акумулятор; замінюваний користувачем |
| Тон | Да |
| Частота пристрою | МУРС |
- Ціна: 19 404 ₴






