Опис
Хронограф Garmin Xero C1 Pro . Найважливішим параметром балістичного розрахунку є точне визначення початкової швидкості боєприпасу. Балістичний хронограф призначений для вимірювання початкової швидкості різних куль або стріл, що дає змогу визначити потужність зброї, підібрати оптимальний тип набою до неї, скласти таблицю балістичних поправок, звірити початкову швидкість до та після коригування або модернізації боєприпасу. Xero C1 Pro надасть точні дані про швидкість, що необхідно для підготовки зброї та підвищення майстерності стрільця. Балістичний хронограф Xero C1 Pro буде найкращим інструментом для підготовки точного пострілу для ручної вогнепальної зброї або вправ з луком.
Основні характеристики Garmin Xero C1 PRO:
- Універсальні характеристики : хронограф Xero C1 Pro вимірює швидкість польоту снарядів середньої та високої швидкості від 100 до 5000 футів в секунду для куль, стріл, куль, страйкбольних кульок, куль та пейнтбольних куль.
- Надійний радар: Xero C1 Pro надійно розпізнає ваші знімки завдяки чутливому та точному датчику.
- Компактна портативна конструкція: компактна конструкція зручна для транспортування, оскільки міститься в задній кишені.
- Спеціальна програма: з'єднайте хронограф Xero C1 Pro з програмою ShotView для смартфона, щоб записувати, сортувати та переглядати дані про снаряди.
- Простота експлуатації: особливості включають дисплей з підсвічуванням і кнопкове управління, що легко читається, що спрощує експлуатацію як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
- Просте налаштування: пристрій легко налаштовується та ним легко користуватися: увімкніть його, направте в потрібному напрямку та знімайте на відстані приблизно 15 дюймів від пристрою.
- Акумуляторна батарея: акумуляторна батарея забезпечує до 6 годин автономної роботи, що дає достатньо часу на стрільбищі.
- Підтримка глушника: оскільки пристрій не спрацьовує від дульного пострілу, він уловлює постріли з вогнепальної зброї з глушником та вогнепальної зброї з дульними гальмами або компенсаторами.
- Створено, щоб витримувати будь-які дії: він створений, щоб витримувати вплив стихії, і має клас водонепроникності IPX7.
- Точна конструкція: немає необхідності будь-що прикріплювати до вашої вогнепальної зброї, що означає, що це не вплине на ваші нульові або стовбурові гармоніки.
Garmin ShotView - ДОДАТОК:
- БЕЗПЕЧНА СТРІЛЬБА: Безкоштовна програма ShotView для смартфона розроблена для роботи з хронографом Xero C1 Pro, щоб допомогти вам записувати, сортувати та переглядати дані про ваші снаряди.
- АНАЛІТИКА СТРІЛЬБИ: переглядайте вихідні дані – такі як швидкість, відхилення, розкид, кінетична енергія та багато іншого – для кожного пострілу.
- ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ: після завершення кожного сеансу на Xero C1 Prochronograph він легко синхронізується з програмою ShotView для перегляду та редагування.
- БУДЬТЕ ОРГАНІЗОВАНІ: Переглядайте, редагуйте, сортуйте та фільтруйте всі записані сеанси на вкладці «Сеанси». До останніх даних сеансу та аналітики можна швидко отримати доступ із вкладки «Головна». Дані можна експортувати навіть у файл .csv.
- ДЕТАЛІ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ: робіть нотатки та записуйте такі дані, як постріли з чистого або холодного стовбура, використання глушника, погодні умови та багато іншого.

- Відстежує гвинтівки зі швидкістю до 5000 кадрів за секунду: ТАК
- Відстежує луки та арбалети зі швидкістю до 600 кадрів на секунду: ТАК
- Відстежує пістолети зі швидкістю до 2000 кадрів на секунду: ТАК
- Відстежує пневматичні гвинтівки зі швидкістю до 2000 кадрів за секунду: ТАК
- Відстежує страйкбол до 1000 кадрів за секунду: ТАК
- Відстежує інші снаряди зі швидкістю до 5000 кадрів за секунду: ТАК
- Розраховує кінетичну енергію на зрізі ствола: ТАК
- Розраховує коефіцієнт потужності: ТАК
- Розраховує екстремальний спред: ТАК
- Обчислює стандартне відхилення: ТАК
- Обчислює середнє значення рядка: ТАК
- Видалити знімки в рядку: Пристрій або програму
- Додавати окремі нотатки до знімків: Так (у програмі ShotView)
- Додати нотатки до сеансу: ТАК (у додатку ShotView)
- Позначити постріли з чистим/холодним стволом: ТАК (у програмі ShotView)
- Виключити кадр із розрахунків середнього та стандартного відхилення: ТАК (у додатку ShotView)
- Сумісність зі штативом: ТАК (сумісно з різьбленням ¼-20)
| Бренд | Garmin |
|---|---|
| Країна виробництва | США |
| Тип | Хронограф |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Роздільна здатність | 240 х 320 |
| Пам'ять/історія | 50 сеансів з максимум 100 пострілами за раунд, перш ніж потрібно синхронізувати програму ShotView для збереження даних у телефоні |
| Рівень водостійкості | IPX7 |
| Вага (г) | 105,6 г без штатива, 161 г зі штативом |
| Розмір екрана | 33 x 44 мм, діагональ 2,2 дюйми (55 мм) |
| Функції | Розраховує кінетичну енергію в дульному зрізі, коефіцієнт потужності, екстремальний розкид, обчислює стандартне відхилення тощо |
| Особливості | Відстежує луки/арбалети зі швидкістю до 600 FPS, гвинтівки зі швидкістю до 5000 FPS, пневматичні гвинтівки зі швидкістю до 2000 FPS, страйкбольна зброя зі швидкістю до 1000 FPS, пістолети зі швидкістю до 5000 FPS, інші снаряди зі швидкістю до 5000 FPS |
| Розмір | 7,7 см x 6,05 см x 3,444 см без штатива, 13 см x 11,5 см x 13,85 см зі штативом |
| Тип батареї | Літієво-іонна батарея |
| Бездротове з'єднання | Bluetooth |
| Комунікації, інтерфейси | USB-C |
| Робоча температура | від -10 °C до 55 °C |
- Хронограф Xero C1 Pro
- Штатив з ниткою 1/4-20
- Кабель USB Type A – Type C
- Документація
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 712 ₴












