Підключіть кілька бортових дисплеїв, щоб ділитися картами, точками, маршрутами та вбудованими функціями сонара. Підключайте аксесуари з підтримкою Ethernet, такі як модулі сонарів та радарні системи, для легкого доступу до цих аксесуарів з будь-якого дисплея на борту.
Lowrance NEP-2 000-10029-001 - це розширювальний мережний порт, який дозволяє підключити кілька Ethernet-пристроїв в одну мережу. Забезпечує швидкісну передачу даних (100 Мб/с) між пристроями. За допомогою Ethernet-з'єднання можна передавати інформацію про дорожні точки, маршрути, обмінюватися картами, інформацією з радарів та модулів ехолотів.
Lowrance NEP-2 має п'ять портів для підключення різних пристроїв з функцією Ethernet (на пристрої, що підключається, повинен бути присутнім роз'єм Ethernet жовтого кольору).
До пристроїв, що підключаються, відносяться всі ехолоти Lowrance серій HDS, HDS Gen2, HDS Gen2 Touch, HDS Gen3, HDS Carbon, HDS Live.
Особливості:
- П'ять портів Ethernet для дисплеїв та аксесуарів
- Просте підключення за принципом plug-and-play, налаштування не потрібне
- Водонепроникна конструкція для використання на морі
- Працює від 12 або 24 вольт, окремий адаптер живлення не потрібний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowrance |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 800 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57.6 мм |
| Товщина | 18.7 мм |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 16 380 ₴




