Ехолот Garmin Striker Vivid 7cv надає вам шанс спостерігати за підводним світом у високій деталізації, встановлювати маркери для навігації, формулювати маршрути та відстежувати швидкість вашого плавзасобу.


Сяюча кольорова гама
Вибирайте із 7 оновлених яскравих колірних схем для покращення контрастності та чіткості зображення риби.

Вбудований датчик
Використовуйте датчик GT20 для отримання інформації за допомогою традиційного ехолота Garmin CHIRP та структурного сканування ClearVü (нижнє сканування) .

Підвищуйте ефективність риболовлі
Для збільшення кількості спійманої риби ключовим моментом є розуміння, де вона найбільш активна. Функція маркування дозволить вам легко повертатися до рибних місць.

Ультрачутливий GPS
Планування та створення маршрутів, а також відстеження швидкості вашого плавзасобу стануть простіше з ультрачутливим GPS прямо на екрані ехолота.

Зберігайте ваші улюблені рибальські місця
Ніхто, крім вас, не знає водоймищ, де ви зазвичай ловите. З Garmin Striker Vivid 7cv ви зможете зберігати до 2 мільйонів акрів карток з контурами кожного дюйма.

WI-FI зв'язок
Зв'язуйте пристрій з програмою ActiveCaptain для обміну навігаційними мітками, отримання розумних повідомлень (включаючи інформацію про оновлення програмного забезпечення) та взаємодії з спільнотою Garmin Quickdraw.

Надійне кріплення
Garmin Striker Vivid 7cv оснащений багатофункціональним кріпленням, а також кріпленням для корми та тролінгового двигуна та проводом.

Що у коробці?

- Ехолот Garmin Striker Vivid 7cv
- Перетворювач GT20-TM
- Наклейка на бампер Garmin
- Кабель живлення/передачі даних
- Похилий/поворотний кріплення
- Апаратне забезпечення
- Документація

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Вага | 770 г |
| Клас вологозахисту | IPX7 |
| Кількість променів | 2 |
| Особливості | Датчик температури, Звукова сигналізація, Збільшення зображення |
| Стан | Новий |
| Тип | Ехолот |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Тип екрану | Кольоровий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Товщина | 58 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Потужність | |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Робоча температура | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
- Ціна: 23 100 ₴









