Lowrance Elite FS 9 являє собою просунутий ехол. Цей пристрій забезпечує високоякісне зображення підводного світу і пропонує багатофункціональність, роблячи навігацію та рибальство більш продуктивними та комфортними. До ехолота можна під'єднати датчик Active Imaging 3-в-1 (купується окремо тут). Також можна підключити датчики. al-transducer/">Active Imaging HD FishReveal*. Elite FS 9 також пропонує можливості навігації з повноцінною підтримкою Ethernet-мережі та можливістю підключення радара, двигуна, ActiveTarget 2, носового електромотора та інших функцій, які раніше були доступні тільки в&n/ua. ">серії HDS.
* Для використання Active Imaging HD та Active Imaging HD FishReveal нужно приобрести модуль эхолота Lowrance S3100.

Технологія FishReveal від Lowrance дозволяє об'єднувати зображення від CHIRP і DownScan Imaging на одному екрані. Це унікальна технологія, яка допомагає вам легко ідентифікувати рибу на високодеталізованих зображеннях DownScan.
Визначте місця з великою кількістю
e="text-align: justify;">На додаток до вбудованої основної карти світу, пристрій пропонує широкий вибір інших карт, включаючи C-MAP, Navionics та багато інших. Заощаджуйте час, використовуючи деталізовані карти C-MAP і
Genesis Live
Genesis Live надає можливість зберігати картографічні дані на SD-карті для додаткового використання. Для активації Genesis Live вам необхідно вставити карту C-MAP або порожню SD-карту і налаштувати відповідні параметри на екрані картки.
Сенсорний екран високої якості 9-дюймовий мультитач-екран з роздільною здатністю 800 х 480, плоским скляним дисплеєм і покриттям антивідблиску забезпечує відмінну видимість за будь-яких умов освітлення. Кнопка користувача дозволяє швидко отримати доступ до найбільш важливих і часто використовуваних функцій. При всій функціональності пристрій має компактні розміри та вагу: 289 x 118.4 x 170.5 ммі1200 г відповідно.
Обширні мережеві функції е того, ехолот має великі мережні можливості, включаючи вбудований Wi-Fi, підтримку протоколу NMEA 2000 іEthernet, що дозволяє створити потужну систему. Ви можете додати в неї радар Halo Radar, Outboard Pilot або обмінюватися інформацією про сонар, карти, маршрутні точки та інші дані між кількома екранами через Ethernet. .
Відкрийте безліч можливостей для пошуку риби
Докупіть прогресивний гідролокатор <://a maging-3-in-1-000-14489-001/">Active Imaging 3 в 1
*, який стане незамінним інструментом при пошуку місць з великим скупченням риби, наприклад, скелястих уламків, затонулих дерев, водних рослин, русел і підводних урвищ. Пристрій забезпечує високу якість зображення і визначення структур на відстані, що відрізняє його від інших аналогічних технологій.вод них структур і риб з боків від судна з високим рівнем деталізації, а також для вертикального подання морського дна та риб, що прямують за катером. Це забезпечує найкраще зображення сигналів сонара та структур на екрані Elite FS.
* style="text-align: center;">
Зробіть риболовлю ще розумнішою
Якщо ви хочете зробити риболовлю ще більш продуктивною, то вам знадобиться функція ActiveActive. За її допомогою ви зможете спостерігати за рибою в реальному часі. Цей інноваційний інструмент дозволяє визначити місцезнаходження риби щодо дна та її реакцію на рух приманки. Аналізуючи поведінку риби біля структур та її реакцію на приманку, ви зможете оцінити ефективність поточної стратегії та ухвалити рішення про необхідність внесення змін. Ця інформація значно корисніша, ніж та, яку можна отримати за допомогою звичайного сонара або структурного зображення. 
ometer; loop=0; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" loading="lazy" src="https://www.youtube.com/embed/9cqMvRsmdVc" title="YouTube відео player" width="560"> meter; loop=0; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" loading="lazy" src="https://www.youtube.com/embed/F8LjjXPUwdM" title="YouTube відео player" width="560"> llow="accelerometer; loop=0; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" loading="lazy" src="https://www.youtube.com/embed/_nmgdFzcsFg" title="YouTube відео player" width="560">
Кронштейн для дисплея
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowrance |
| Країна виробник | Мексика |
| GPS-модуль | Так |
| Вага | 1200 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Ехолот |
| Трансдьюсер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 22.86 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Тип екрану | Кольоровий |
| GPS-модуль | |
| Кількість точок у маршруті | 3000 |
| Робоча температура | |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Потужність | |
| Потужність RMS | 500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 118.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Автозмінювання масштабу глибин | Да |
| Швидке оновлення екрана | Да |
| Водонепроникність | Є (IPX7) |
| Можливість збереження маршрутів, дорожніх точок | Да |
| Звукове сповіщення | Да |
| Комунікації, інтерфейси | слот microSD, Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet |
| Кріплення | Кронштейн або панель |
| Наявність слота для карти пам'яті | Да |
| Визначення відстані до риби | Да |
| Особливості | Да |
| Особливості.3 | Да |
| Відтворення структури дна | Да |
| Відображення температури води | Да |
| Відбиття риби символами | Да |
| Живлення | 12 V |
| Підтримка картографії | Да |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Технології датчика | Багатопроменевий датчик, CHIRP, Нижнє (Down) сканування, Бічне (Side) сканування |
- Ціна: 47 964 ₴











