Bosch Шуруповерт-дриль ударна акумуляторна GSB 183-LI 18В 1х2А·год 21-56Нм 374-1815об·хв кейс 1.2кг
Опис
Завдяки двигуну 18 В Bosch GSB 183-LI Professional забезпечить вас необхідною потужністю, де б і коли б ви не працювали. Цей універсальний акумулятор не тільки загвинчує шурупи в деревину, а й свердлить цегляну кладку та метал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Зарядний пристрій | GAL 18V-20 Professional |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Комплектація | акумулятор |
| Макс. діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 10 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Живлення | Lithium-Ion |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Колір | Синій |
| кейс | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴











