Bosch Шуруповерт-дриль EasyDrill 1200,12В,2х1.5Ач, 30Нм, набір свердлів та біт, 0.94кг, кейс
Опис
Акумуляторний шуруповерт EasyDrill 1200 – те, що потрібно. Це невеликий і легкий інструмент, що відрізняється простотою налаштування, зручністю використання та керування без зниження продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,94 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Звукова потужність | 80 дБ(А) |
| Ключові особливості | реверс |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт. |
| Макс. діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 8 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Регульований крутний момент | 30 |
| Термін гарантії | 24 місяці |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 970 ₴







