Bosch Шуруповерт-дриль акумуляторна EasyImpact 18V-40 18В 2х2А·год 20·38Нм 0-430·0-1630об·хв кейс ЗП набір
Опис
Bosch EasyImpact 18В-40 - універсальний ударний дриль-шуруповерт з 2-х швидкісним редуктором для швидкого свердління та потужного загортання. Оснащений 20 налаштуваннями крутного моменту та 13-мм однокулачковим патроном для зручної заміни насадок. Ергономічний дизайн та LED підсвічування забезпечують комфортну роботу навіть у темних місцях. Ідеально підходить для роботи з деревом, металом, пластиком та цеглою. Інструмент входить до POWER FOR ALL ALLIANCE, що дозволяє використовувати один акумулятор для багатьох пристроїв різних брендів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,4 кг |
| Вбудоване робоче освітлення | Да |
| Зарядний пристрій | AL 18V-20 |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт. |
| Макс. діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 8 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Режим роботи | свердління |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Колір | чорний із зеленим |
| кейс | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 180 ₴










